Tilbake til kurs Mo i Rana
Kursoversikt
Filter
45 kurs – side 5 av 5
Vis antall kurs
Sorter etter
Røykdykkerøvelser
Vi tilbyr kurs med røykdykkerøvelser. Øvelsene skal øve personellet ihht. den risiko som finnes eller de kan bli utsatt for. Etter endt øvelse skal deltakeren ha fått trening i det på forhånd avtalte tema, og han skal ha fått økt sin kunnskap og sine ferdigheter i emnet.
Ta kontakt for informasjon
1 dag
2900 kr
Sikkerhetskurs for Mo Industripark
Hvis du skal besøke parken ofte eller jobbe fast her, kreves det at du gjennomgår sikkerhetsopplæring. Det er også en forutsetning for å få permanent innkjøringstillatelse. MIP Sikkerhetssenter kjører disse kurs med jevne mellomrom. Her får du en av våre faste utrykningsvakter som instruktør.
Ta kontakt for informasjon
1 dag
450 kr
Stillaskurs 2 – 5 meter
Vi tilbyr stillaskurs 2 - 5 meter. Målsettingen er å sette deltakerne i stand til kunne gjennomføre montering, kontroll, endring, bruk og demontering av stillaser med øverste plattformhøyde inntil 5 meter over bakkenivå trygt og sikkert og i henhold til Arbeidstilsynets krav til sikkerhetsopplæring.
Ta kontakt for informasjon
2 dager
4100 kr
